veterinarijos centras džo

Apie mus

Veterinarijos centre „Džo“ siūlome platų paslaugų spektrą. Teikiame gydymo, profilaktikos, chirurgijos paslaugas, atliekame profesionalią burnos higieną. Laboratoriniai tyrimai daromi su patikimiausiais analizatoriais IDEXX veterinarijos srityje, naudojame naują gyvūnams skirtą echoskopą Mindray, skaitmeninį rentgeną.

Visa įranga yra nauja, moderni ir pritaikyta gyvūnams.

Centre dirba kvalifikuoti specialistai, kurie nuolatos gilina žinias į naujausias metodikas, tobulinasi Lietuvoje vykstančiuose seminaruose bei kongresuose užsienyje. Kolektyvas visada pasirengęs jums padėti ir suteikti profesionalią pagalbą 24 valandas per parą.

Veterinarijos centre yra savitarnos kirpykla, kurioje galite atlikti grožio procedūras savo augintiniams. Atvykę su augintiniu, jį galėsite išmaudyti naudojant profesionalias higienos priemones, išdžiovinti specialiu gyvūnams pritaikytu fenu, kuris ne tik greitai išdžiovina, išpureną kailį, bet ir labai gerai išpučia poplaukį, kad gyvūnas mažiau šertųsi. Taip pat rasite priemones valyti ausis, nukirpti nagus.

Taip pat galite įsigyti aukščiausios kokybės pašarus, papildus ar tiesiog skanėstus. Veterinarijos centre rasite ne tik maisto savo mylimiausiems augintiniams, bet ir stilingų aksesuarų.

Apsilankykite, pamėkite ir džiaukimės vieni kitais.

Su visa pagarba Veterinarijos centro „Džo“ kolektyvas.

Mūsų komanda

Rūta Bružaitė

Rūta Bružaitė

Veterinarijos gydytoja

2016 metais baigė LSMU veterinarijos akademiją. Be galo didelę aistrą jaučianti šunims ir katėms, nuo mažų dienų leidusi laisvą laiką gyvūnų apsuptyje. Studijų metais gilinusi žinias praktikų metu, šiuo metu žinias gilina rengiamuose seminaruose, kongresuose užsienyje ir Lietuvoje. Veterinarine praktika užsiima nuo 2016 metų. Dirbo Kauno ir Vilniaus veterinarijos klinikose. Lietuvos smulkių gyvūnų asociacijos narė.

Gyvenimo moto: nėra nieko geriau, kai darbas tampa hobiu.

Domisi vidaus ligomis, odontologija, chirurgija, dermatologija.