Naujienos

augintiniu alergijos

Daugelis naminių gyvūnų kenčia dėl alergijų. Padidėjas savęs laižymas, kramtymas, kasimas gali sukelti šunims ir katėms rimtesnių sveikatos problemų, tokių kaip infekcija.

veterinarijos centras džo

Kraujo tyrimai

Kraujo tyrimai yra greičiausias ir efektyviausias būdas įvertinti gyvūno organizmo būklę. Tai organizme vykstančių procesų veidrodis, padedantis identifikuoti uždegiminius procesus, alergines reakcijas, vidaus organų būklę bei kitas patologijas. Dažniausiai atliekami kraujo morfologiniai ir biocheminiai tyrimai, taip pat kraujo genetiniai tyrimai.

kates vakcinacija

Katės iš tikrųjų neturi devynių gyvenimų, dėl to, ką pirmiausia augintinio savininkas turėtų atlikti dėl savo katės - tai suvakcinuoti ją. Po vakcinacijos imuninė sistema yra treniruojama atpažinti patogenus, gamindama baltymus (antikūnus) arba aktyvuodama specifines ląsteles, kurios nužudo infekcijos sukėlėjus.

kačių mityba

Katės ir šunys turi skirtingus mitybos poreikius, dėl to daugelio ingridientų kiekiai, naudojamų šunų ir kačių pašaruose skiriasi. Katės laikomos absoliučiomis mėsėdėmis, vadinasi jų racione reikalinga mėsa, šunys priešingai, pripažinti visaėdžiais, galintys išgyventi ėsdami ne tik mėsą, bet ir kruopas, daržoves.

kačių lėtinis stresas

Kačių stresas - aktuali, tačiau vis dar dėmesio stokojanti problema. Suprasti, kodėl katės taip linkusios į stresą, svarbu prisiminti kaip jos vystėsi. Katės vengia atskleisti savo negalavimus, kadangi laukinėje gamtoje sergantis ir silpnas gyvūnas gali greitai pražūti.

suo ir kate

Nors daugelį pasaulio gyvūnų mes pažįstame, tačiau apie juos vis tiek dar žinome per mažai. Manote, kad labai gerai pažįstate savo keturkojus draugus? Iš tiesų kai kurie dalykai gali jus nustebinti.

suo ir mergina

Inkstų nepakankamumas yra būklė, kada inkstai nebegali funkcionuoti pilnu pajėgumu, ko pasekoje, organizme pradeda kauptis toksinai. Šuo ar katė gali kentėti dėl inkstų nepakankamumo, priklausomai nuo šlapimo toksinų kiekio, esančių organizme.

Šylant orams ir saulei vis dažniau ritinėjantis žeme, bunda ir erkės. Prabudus erkėms nepamirškite augintinius apsaugoti nuo jų pernešamų ligų. Apsaugos priemonių yra labai didelė įvairovė.